Be universal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Be universal

1. eternal life 2.yong always and 3. to be with someone Rpg forum - anime
 
AcasaBe univesalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» La Himeji Castle
Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeDum Apr 01, 2012 10:49 am Scris de Sanara

» La Shimbara Castle
Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeDum Apr 01, 2012 10:40 am Scris de Sanara

» La Nagoya Castle
Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeDum Apr 01, 2012 10:39 am Scris de Sanara

» La templul Tammangu
Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeDum Apr 01, 2012 10:37 am Scris de Sanara

» La templu Shitennoji
Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeDum Apr 01, 2012 10:36 am Scris de Sanara

» La templul Kannon
Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeDum Apr 01, 2012 10:33 am Scris de Sanara

» Diva's Castel
Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeDum Apr 01, 2012 10:32 am Scris de Sanara

» Ken-kun room
Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeDum Apr 01, 2012 10:29 am Scris de Sanara

» La cantina
Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeDum Apr 01, 2012 10:26 am Scris de Sanara

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Forum

 

 Gustarea de la miezul noptii

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Teh Role Model

Teh Role Model


Posts : 88
Be universal afiliates : 96
Join date : 22/04/2009
Age : 34

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 12:01 am

In jurul orei doua noaptea, Remy intra in bucatarie. Era un pic nesigur pe picioare si avea un pahar gol in mana. Deschise frigiderul cautand ceva de baut, dar dand cu ochii de atata mancare, se reorienta. Puse deoparte paharul gol si scoase un borcan de maioneza, o rola de cascaval si cateva felii de muschi file. Scotoci un pic si prin dulapurile din spatele lui si lua cateva felii de paine, dupa care se aseza sa isi prepare o gustare de miezul noptii.
Sus In jos
Chakalaka

Chakalaka


Posts : 45
Be universal afiliates : 51
Join date : 18/05/2009

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 10:09 am

Denis intra in halatul ei roz cu papucii ei cu iepuras, cascand. Ochii aproape se inchideau dar rezista. Se uita uimita la baiatul care manca. Pentru secunda burta facu un zgomot. II era foame, dar ii era prea lene sa gateasca.
Lua primul pahar gol pe care il gasi si isi puse apa minerala in el. Lua cateva inghitituri.
- Nu ai somn? intreba Denis adormita.
Sus In jos
Teh Role Model

Teh Role Model


Posts : 88
Be universal afiliates : 96
Join date : 22/04/2009
Age : 34

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 11:25 am

Remy o privi si ii zambi cald, lasand la o parte sarmul obisnuit:
- Sunt o pasare de noapte, cherie.
Mai musca o data din unul din multele sandvisuri pe care si le facuse la microunde cu muschi, cascaval si multa maioneza si vorbi din nou cu fata:
- Vrei sa mananci? Te-a tradat stomacul. Stai jos, sunt multe sandvisuri, pot renunta la unul, zise el, zambind. Ah, si vezi ca in paharul ala a stat vinul meu, adauga el, chicotind, dupa care musca din nou.
Sus In jos
Chakalaka

Chakalaka


Posts : 45
Be universal afiliates : 51
Join date : 18/05/2009

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeVin Mai 22, 2009 9:21 am

Denis se uita in pahar. Apa ei era putin mai colorata. Lasa paharul dupa care se aseza pe un scaun de la masa. Obraznica, lua un sandwich si incepu sa manance.
- Merci, rosti ea incet. Si nu-tzi face griji pentru pahar. Am baut apa dupa multe bauturi alcoolice asa ca sunt obisnuita. Mi se face putin rau, dar imi trece.
Musca cu pofta din sandwich.
- E bun desi pare cam gretos. Fara suparare.
Sus In jos
Teh Role Model

Teh Role Model


Posts : 88
Be universal afiliates : 96
Join date : 22/04/2009
Age : 34

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeVin Mai 22, 2009 3:00 pm

- Nu intotdeaua ce arata bine e si bun, cherie. Si e valabil si reversul, ii facu Remy cu ochiul, terminand al patrulea sandvis si privind spre ultimul ramas.
Privi si la fata, dadu din cap si se ridica. Deschise din nou frigiderul, scoase o sticla de vin rosu, demi-dulce, Pinot Noir de Murfatlar, o deschise cu usurinta si repeziciunel, goli paharul din care bause Denis, si-l umplu pe jumatate, isi lua o scrumiera, se aseza la masa, isi aprins o tigara si pufai cu placere primele doua fumuri. Apoi, referindu-se la vin, i se adresa fetei:
- Te servesc, cherie? Merge bine cu ce am facut eu aici. Si ultimul sandvis e al tau.
Sus In jos
Chakalaka

Chakalaka


Posts : 45
Be universal afiliates : 51
Join date : 18/05/2009

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeSam Mai 23, 2009 12:49 am

- Multumesc, ma servesc singura. Nu te mai deranja.
Denis se ridica si isi puse intr-un pahar putin. Lua o gura apoi se stramba. Totusi prea mica pentru vinuri. Dar ce conteaza. Mai lua o inghititura. Se aseza la masa mai adormita.
- Merci, dar nu mai pot manca. Altefel vars pana dimineata.
Sus In jos
Teh Role Model

Teh Role Model


Posts : 88
Be universal afiliates : 96
Join date : 22/04/2009
Age : 34

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeSam Mai 23, 2009 5:39 am

Remy zambi cald si lua sandvisul in mana libera. Il devora in aproximativ 40 de secunde si lua o gura sanatoasa de vin, dupa ce inghiti mancarea. Afisa un zambet satisfacut si mormai de placere. Se aseza mai comfortabil pe scaun si pufai de doua-trei ori.
- Nu cred ca te-am intrebar vreodata ce varsta ai... zise el, sovaitor.
Sus In jos
Chakalaka

Chakalaka


Posts : 45
Be universal afiliates : 51
Join date : 18/05/2009

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeSam Mai 23, 2009 12:46 pm

- Am 16 ani. De ce, cam de cat par? intreba plictisita Denis, cat timp se juca cu o lingura de pe masa.
Lingura scapa de pe masa si cazu pe jos. Se ridica si o lua de pe jos, punand-o pe masa, ca si cum tocmai a spart o vaza si nu e vina ei.
Sus In jos
Teh Role Model

Teh Role Model


Posts : 88
Be universal afiliates : 96
Join date : 22/04/2009
Age : 34

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeSam Mai 23, 2009 2:34 pm

- Mai mare... zambi el.
Mai lua o gura de vin, mai trase un fum si ramase cu ochii pironiti in tavan, facand rotocoale de fum.
Sus In jos
Chakalaka

Chakalaka


Posts : 45
Be universal afiliates : 51
Join date : 18/05/2009

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeLun Mai 25, 2009 9:48 am

- Mi se spune mereu, zambi oarecum Denis.
Denis se juca cu mainile. Asta insemna ca o macina ceva.
- Pot sa-ti pun o intrebare? Dar te rog, nu te simtii jignit.
Sus In jos
Teh Role Model

Teh Role Model


Posts : 88
Be universal afiliates : 96
Join date : 22/04/2009
Age : 34

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeLun Mai 25, 2009 11:49 pm

Remy rase cu pofta.
- Cherie, sunt unul din cele mai nesimtite si imorale persoane pe care ai avut neplacerea sa le cunosti. Nimic nu m-ar putea deranja. Intreaba-ma orice.
Sus In jos
Chakalaka

Chakalaka


Posts : 45
Be universal afiliates : 51
Join date : 18/05/2009

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeMar Mai 26, 2009 1:00 am

- Cat de mult fumezi? Mereu cand te vad pe undeva, ai o tigara. Adica, cum poti sa suporti atata fum?
Sus In jos
Teh Role Model

Teh Role Model


Posts : 88
Be universal afiliates : 96
Join date : 22/04/2009
Age : 34

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeMar Mai 26, 2009 1:46 am

Remy chicoti.
- Multa lume m-a intrebat asta, cherie. Cred ca e vorba si de o usora dependenta, dar, in mare parte, imi place si imi face bine. Ma calmeaza interior si ma ajuta sa gandesc. Fara sa exagerez.
Sus In jos
Chakalaka

Chakalaka


Posts : 45
Be universal afiliates : 51
Join date : 18/05/2009

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeMar Mai 26, 2009 10:59 am

- Dar te distruge. Tot acel fum. Fiecare tigara iti face viata putin mai scurta. Adica, eu cel putin nu as putea trai, cand stiu ca mor mai repede.
Sus In jos
Teh Role Model

Teh Role Model


Posts : 88
Be universal afiliates : 96
Join date : 22/04/2009
Age : 34

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeMar Mai 26, 2009 12:40 pm

Remy ii zambi cald si ii spuse cu intelepciune.
- Calitate, nu cantitate, cherie. Conteaza ce faci cat traiesti, nu cat traiesti.
Sus In jos
Chakalaka

Chakalaka


Posts : 45
Be universal afiliates : 51
Join date : 18/05/2009

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeMier Mai 27, 2009 10:45 am

Denis se bosumfla.
- Ai mod bun de a trai. Adica, iti faci proprile reguli in viata. Dragut joc, zambi Denis.
Sus In jos
Teh Role Model

Teh Role Model


Posts : 88
Be universal afiliates : 96
Join date : 22/04/2009
Age : 34

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeMier Mai 27, 2009 10:22 pm

Remy se mira.
- Asa e si normal. Are altcineva drept de viata si de moarte asupra mea? Exista cineva mai indreptatit ca mine care sa imi dicteze ce sa fac cu viata mea? Sunt propriul meu stapan si asa ar trebui sa fie toti cu vietile lor, zise el, aprins de aceasta discutie.
Sus In jos
Chakalaka

Chakalaka


Posts : 45
Be universal afiliates : 51
Join date : 18/05/2009

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 1:16 am

- Toti cu vietile lor, repeta Denis hipnotizata.
Se ridica de pe scaun si incepu sa caute ceva in congelator.
Sus In jos
Teh Role Model

Teh Role Model


Posts : 88
Be universal afiliates : 96
Join date : 22/04/2009
Age : 34

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 8:59 am

Remy mai sorbi din paharul sau cu vin, strivi tigara, care ajunsese la filtru, si se intinse pe scaun, cascand molipsitor.
Sus In jos
Chakalaka

Chakalaka


Posts : 45
Be universal afiliates : 51
Join date : 18/05/2009

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 11:44 am

Denis scoase din congelator o cutie cu inghetata. O puse pe masa si lua din dulap doua lingurite.
-Vrei? intreba Denis.
Sus In jos
Teh Role Model

Teh Role Model


Posts : 88
Be universal afiliates : 96
Join date : 22/04/2009
Age : 34

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 1:55 pm

Remy rase pentru el.
- Nu, mersi, cherie. Sunt aproape sigur ca stomacul o sa imi dea de veste mai incolo daca mananc si ca toaleta o sa fie o prietena apropiata in seara asta. Vinul si inghetata nu se pupa, sa stii.
Sus In jos
Chakalaka

Chakalaka


Posts : 45
Be universal afiliates : 51
Join date : 18/05/2009

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeVin Mai 29, 2009 10:13 am

-Cum vrei.
Denis incepu sa infulece inghetata , apoi se opri pentru 5 secunde sa se ui9te pe pereti. Continua iar sa manance apoi se uita iar pe pereti.
Sus In jos
Teh Role Model

Teh Role Model


Posts : 88
Be universal afiliates : 96
Join date : 22/04/2009
Age : 34

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeVin Mai 29, 2009 1:17 pm

Remy zambea cald in continuare.
- Vezi ceva interesant pe pereti, cherie?
Sus In jos
Sanara

Sanara


Posts : 68
Be universal afiliates : 116
Join date : 19/04/2009

Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitimeSam Apr 23, 2011 11:01 pm

Intru si eu in bucatarie si ii salut pe cei 2 dupa care deschid frigiderul cautand ceva de mancare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gustarea de la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: Gustarea de la miezul noptii   Gustarea de la miezul noptii I_icon_minitime

Sus In jos
 
Gustarea de la miezul noptii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un dus la miezul noptii
» La miezul noptii...
» Tigara de la miezul noptii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Be universal :: Home :: Bucatarie-
Mergi direct la: